Runmageddon Rekrut

Biegi ekstremalne przez przeszkody zaczynają być coraz bardziej modne, o czym chociażby świadczy ogromne powodzenie stosunkowo młodego biegu, jakim jest Runmageddon. Okazuje się, że biegacze pokochali bieganie przez przeszkody, które nie tylko sprawdza ogólną sprawnośćbiegi ekstremalne i kondycję, to jeszcze daje wiele radości.

Najbliższy bieg tego typu, czyli Runmageddon Rekrut, odbedzie się 19-20 lipca na warszawskim Torze Wyścigów Konnych “Służewiec”. Zainteresowanie biegiem jest ogromne, co potwierdza liczba zapisanych już uczestników. Z pewnością na nudę nie będzie narzekał nikt, kto weźmie udział w Runmageddon Rekrut. Każdy z zawodników na tego typu biegi powinien zabrać ze sobą stój sportowy, który raczej po biegu już do niczego się nie przyda. Trzeba być przygotowanym na błoto, wodę oraz inne utrudnienia. W przypadku biegu Runmageddon Rekrut uczestnicy tegorocznej edycji mogą liczyć na specjalnie dla nich przygotowane prysznice, z których będą mogli korzystać po biegu.

Idea biegu jest prosta: ma być trudno, morderczo, katorżniczo – dlatego też z taką fantazją zrodlo_Runmageddon Rekrutorganizatorzy imprezy tworzą przeszkody, które muszą pokonywać biegacze. Wśród dotąd zaprezentowanych przeszkód były, m.in.: komandos (wysoki mur z liną- ma ona ułatwić jego pokonanie, co nie jest takie oczywiste), trawers (imitacja ścianki wspinaczkowej), bieg przez rozrzucone opony, wpinanie się po drążkach nad wodą oraz wiele innych, równie ciekawych przeszkód. Być może pojawią się przeszkody niespodzianki, które zostaną zaprezentowane dopiero w dniu biegu.

Na bieg Runmageddon Rekrut warto zabrać swoich kibiców, gdyż w tym roku zostanie poszerzona dla nich strefa kibicowania. Niemal na wyciągnięcie reki będzie można obserwować zmagania uczestników Rekruta, a przede wszystkim dopingować uczestników do dalszego wysiłku. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia, a przede wszystkim świetnej zabawy!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.