Bieg Morskie Oko

bieg morskie okoNiech przypadkiem nazwa biegu nikogo nie zmyli, gdyż wcale tu nie chodzi o bieganie w Tatrzańskim Parku Narodowym, lecz o bieg organizowany w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Bieg odbędzie się w lipcu 2014 po raz trzeci. Na tegoroczną III edycję biegu Morskie Oko należy wybrać się 12.07 do Parku, który znajduje się pomiędzy ulicami Puławska oraz Belwederską.

Bieg jest bardzo przyjemną imprezą, gdyż jego trasa liczy zaledwie 5 km, ale za to nie jest pozbawiona atrakcji. Przede wszystkim wiedzie ona pomiędzy trzema jeziorami, jak również zmusza uczestników do pokonania wzniesienia, które przypomina, że choć trasa krótka to niekoniecznie taka prosta. Podczas tego dystansu biegacze będą musieli pokonać dwie pętle po 2,5 km oraz pokonać niewielką skarpę, na którą należy wbiec, a następnie zbieg zgodnie z tym jak prowadzą asfaltowe alejki parku.

Wszyscy aktywni, którzy lubią biegać, koniecznie muszą się na tym biegu pojawić. W zeszłym roku w imprezie wzięło udział blisko 600 osób, więc mamy nadzieję, że w tym sezonie frekwencja  będzie jeszcze większa!

Aktywni – nie zapominajcie o kameralnych imprezach biegowych!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.